fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 27. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano mecze 27. kolejki III ligi. Rezerwy Legii pokonały 3-2 Wartę Sieradz i tym samym są jedyną niepokonaną drużyną ligi w 2023 roku. Trzecie zwycięstwo z rzędu dało im awans na 5. miejsce w tabeli i obecnie stołeczny zespół ma pięć punktów straty do miejsca dającego awans. Liderem pozostaje ŁKS II Łódź. Następne mecze zaplanowano na najbliższy weekend.27. kolejka:
ŁKS II Łódź 3-2 (1-1) Ursus Warszawa
Jagiellonia II Białystok 2-2 (2-0) Pelikan Łowicz
Unia Skierniewice 2-0 (1-0) Sokół Ostróda
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 1-1 (0-0) Błonianka Błonie
Olimpia Zambrów 0-2 (0-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Legionovia Legionowo 2-0 (2-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
Concordia Elbląg 3-2 (2-1) Broń Radom
Pilica Białobrzegi 2-0 (2-0) Mławianka Mława
Warta Sieradz 2-3 (2-3) Legia II Warszawa

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.