fot. Joanna Bydler
REKLAMA

Rugby

W sobotę derbowe spotkanie rugbistów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W najbliższą sobotę o godzinie 19:00, rugbiści Legii rozegrają derbowe spotkanie z AZS-em AWF Warszawa. Faworytem spotkania będzie nasz zespół, który w tabeli I ligi wyprzedza "akademików" o dziewięć punktów.

W pierwszym meczu obu drużyn, w listopadzie zeszłego roku, legioniści wygrali 20-12. Legia po 11. kolejkach ma na swoim koncie 26. punktów i do trzeciej Arki Rumia, traci jedynie trzy punkty, mając lepszy bilans bezpośrednich meczów.

Spotkanie Legii z AZS-em rozegrane zostanie na stadionie przy ulicy Obrońców Tobruku 11 na warszawskim Bemowie. Bilety kosztują 20 złotych. Zapraszamy!

Termin meczu: sobota, 13 maja 2023 roku, g. 19:00
Adres: Warszawa, ul. Obrońców Tobruku 11
Cena biletów: 20 złotych


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.