Dariusz Wyka - fot. Marcin Bodziachowski
REKLAMA

Wyka: Cały mecz był pod naszą kontrolą

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Cały mecz był pod naszą kontrolą, co bardzo cieszy. Poprawiliśmy błędy z pierwszego spotkania, więc analiza okazała się bardzo dobra. Cieszymy się z drugiego zwycięstwa, ale to jeszcze nie koniec - powiedział po drugim ćwierćfinałowym zwycięstwie nad Spójnią Stargard Dariusz Wyka.

- Nie ważne czy 2-0 w zwycięstwach jest bezpieczną przewagą czy nie. Patrzymy tylko na siebie. Czeka nas teraz ciężka przeprawa w Stargardzie. Jedziemy tam, żeby wygrać, zakończyć tą serie i nie dać Spójni nadziei na półfinał.

- Kibice nam dziś bardzo pomogli. Są naszym szóstym zawodnikiem i oby tak dalej.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.