Blaz Kramer - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

27. urodziny Kramera

Redakcja, źródło: Legionisci.com

27 lat temu urodził się Blaz Kramer. Słoweński napastnik trafił na Łazienkowską w 2022 roku mając za sobą przeszłość m.in. w rezerwach WfL Wolfsburg oraz FC Zurich. Głównie z powodu problemów zdrowotnych, wystąpił tylko w 14. spotkaniach (łącznie 271 minut), w których zdobył dwie bramki. W maju świętował zdobycie Pucharu Polski z Legią.

Z okazji urodzin życzymy Blazowi przede wszystkim zdrowia, a także wielu sukcesów z Legią oraz w życiu prywatnym.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Arecki - 01.06.2023 / 13:06, *.plus.pl

Wszystkiego Naj(L)epszego ,ale tęsknić nie będę .Szukaj szczęścia gdzie indziej....

odpowiedz
Kwinto - 01.06.2023 / 09:49, *.t-mobile.pl

Wysłałem czekoladki ze Szwajcarii.

odpowiedz
olew - 01.06.2023 / 00:29, *.vectranet.pl

Zdrowia, Szczęścia i Mistrzostwa Polski ! Grajku liczymy na Ciebie !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.