Daniel Ławrynowicz - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki Ławrynowicza w PŚ w Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Daniel Ławrynowicz wrócił po kontuzji do rywalizacji w Pucharze Świata. W zawodach PŚ w Sofii legionista był jedynym startującym Polakiem. Niestety Daniel, który wrócił do startów po kontuzji stawu łokciowego (po kontuzji doznanej podczas treningowej jazdy konnej), nie awansował do półfinałów.

W Sofii w eliminacjach startowało 70 zawodników podzielonych na dwie grupy. W grupie A rywalizował nasz zawodnik, który zaczął od wyniku 2:10.70 min. w pływaniu, co dało mu 17. miejsce po pierwszej konkurencji. Z powodu niedawnej kontuzji, najwięcej trudności sprawiała Ławrynowiczowi szermierka - uzyskał w niej 190 punktów (12 wygranych pojedynków), co dało 30 lokatę w turnieju i 27. pozycję w klasyfikacji generalnej. Prawie 30 sekund było do odrobienia w biegu ze strzelaniem, co jednak okazało się niemożliwe - nasz pięcioboista uzyskał 18. wynik w tej konkurencji, ale przekroczył linię mety jako 26. Awans do półfinałów uzyskało tylko 18 najlepszych.

Przed Danielem kolejne starty - zawodnika zobaczymy w tym roku również podczas Igrzysk Europejskich w Krakowie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.