Szymon i Mateusz Lohmannowie zdobyli brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Europy U-15 - fot. squashPage.net
REKLAMA

Squash

Wyniki legionistów na DME. Brąz braci Lohmannów

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnicy sekcji squasha Legii udanie zaprezentowali się na Drużynowych Mistrzostwach Europy w Pradze. Zespół U-15, w którym wystąpili Mateusz Lohmann i Szymon Lohmann zdobył brązowy medal (ponadto grali Wiktoria Grodzka, Natalia Mierzejewska, Mateusz Ptaszek i Wojciech Iwan).

Z kolei drużyna U-17, z Janem Samborskim i Antonim Jakubcem zajęła miejsce 5. W tym zespole ponadto wystąpili Tola Otrząsek, Weronika Zimecka i Karol Krysiak.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.