Bartosz Slisz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Slisz: Nie ma miejsca na współczucie rywalowi

Mikołaj Ciura, źródło: Canal+Sport

- W szatni w przerwie było dużo spokoju. Mieliśmy pokazane nasze akcje i powiedziane, jak mogliśmy je lepiej rozgrywać. W pierwszej połowie było dużo strat, a w drugiej pojawił się już spokój i wyglądało to dobrze - powiedział po efektownym zwycięstwie z Jagiellonią Bartosz Slisz.- Nie ma miejsca na współczucie rywalowi. W dwumeczu z Jagiellonią pokazaliśmy fajną, ofensywną piłkę. Zdobyliśmy łącznie dziesięć bramek, to często się nie zdarza. Fajnie, że kreujemy sytuacje i je wykorzystujemy. Kilku zawodników mogło się odblokować i zdobyć upragnioną brameczkę.

- Asysta przy drugiej bramce przyszła spontanicznie. Byłem blokowany przez jednego z graczy Jagiellonii i jedyne co mogłem zrobić, to fajnie wycofać piętką. Wszyscy nabiegali do bramki, więc ciężko było obronić piłkę na przedpolu. Fajnie, że Ernest Muci był w dobrym miejscu i zdobył gola.

- Na każdy mecz mamy przygotowane nowe rozwiązania, ale mamy też standardowe stałe fragmenty, których nie zmieniamy. Fajnie, że dziś przyniosły one skutek i nic, tylko się cieszyć.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.