fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Rezerwy

III liga: Olimpia Zambrów 0-3 Legia II Warszawa

Redakcja, źródło: Legionisci.com

W meczu 29. kolejki III ligi Legia II Warszawa wygrała na wyjeździe z Olimpią Zambrów 3-0. Wszystkie bramki padły przed przerwą. Kolejne spotkanie legioniści rozegrają 24 maja o godzinie 17:30, a ich przeciwnikiem będzie Concordia Elbląg.III liga: Olimpia Zambrów 0-3 (0-3) Legia II Warszawa
Julien Tadrowski 9, Dawid Dzięgielewski 25, Szymon Grączewski 40

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Łał - 22.05.2023 / 00:11, *.tpnet.pl

4 pkt straty do Łkesu to nie dużo , a chyba jeszcze z 5 kolejek . Punktować punktować chłopaki , to ostatnia szansa żeby awansować . Goł goł !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.