fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Kobiety

Legia Ladies 3-0 Ekosport Białystok

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W niedzielę wieczorem, na bocznym boisku przy Łazienkowskiej, Legia Ladies zwyciężyły w spotkaniu III ligi z Ekosportem Białystok 3-0. Bramki dla naszej drużyny zdobyły Anna Kowalczyk, Patrycja Marciniak i Amelia Przybylska.



Legionistki zajmują 4. miejsce w tabeli. W kolejną niedzielę, 28 maja o 15:00 zagrają wyjazdowe spotkanie z MUKS-em Tomaszów Mazowiecki.

Legia Ladies 3-0 Ekosport Białystok
1-0 Anna Kowalczyk
2-0 Patrycja Marciniak
3-0 Amelia Przybylska

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.