Artur Jędrzejczyk - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Lechią

Mishka, źródło: Legionisci.com

Artur Jędrzejczyk będzie pauzował w meczu 33. kolejki Ekstraklasy pomiędzy Lechią Gdańsk i Legią Warszawa. Bartosz Kapustka ma na swoim koncie 7 upomnień, a Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Maciej Rosołek i Paweł Wszołek po 3 upomnienia - wszyscy są zagrożeni pauzą. Mecz Lechia - Legia zostanie rozegrany 20 maja o godzinie 20:00.

Żółte kartki legionistów:
12 - Artur Jędrzejczyk*
10 - Josue
8 - Filip Mladenović
7 - Bartosz Kapustka
5 - Bartosz Slisz
4 - Rafał Augustyniak, Maik Nawrocki
3 - Yuri Ribeiro, Lindsay Rose, Maciej Rosołek, Paweł Wszołek
2 - Makana Baku, Carlitos, Ernest Muci, Tomas Pekhart
1 - Jurgen Celhaka, Ihor Charatin, Dominik Hładun, Mattias Johansson, Blaz Kramer, Patryk Sokołowski, Kacper Tobiasz

Ponadto jedną żółtą kartkę otrzymał do tej pory Kosta Runjaić.

* - pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.