fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Slisz, Nawrocki i Muci w jedenastce 32. kolejki Ekstraklasy

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W ubiegły piątek Legia Warszawa w dobrym stylu zwyciężyła w spotkaniu z Jagiellonią Białystok w ramach 32. kolejki Ekstraklasy. Po tym meczu trzech zawodników stołecznej drużyny trafiło do najlepszej jedenastki kolejki. Wyróżnieni zostali Bartosz Slisz, Maik Nawrocki oraz Ernest Muci.

Każdy z trójki wymienionych zawodników miał ogromny wkład w okazałe zwycięstwo w tym spotkaniu. Slisz wyróżnił się świetną wizją i celnością podań, notując dzięki temu dwie asysty. Albańczyk pokazał duże parcie na bramkę i zanotował jedno trafienie. Nawrocki natomiast był pewny w defensywie i również udało mu się skierować piłkę do siatki. Dla Muciego i Nawrockiego jest to trzecie takie wyróżnienie, natomiast Slisz znalazł się w jedenastce kolejki po raz pierwszy.

Jedenastka 32. kolejki

Dante Stipica (Pogoń) - Alan Czerwiński (Lech), Maik Nawrocki (Legia), Aleks Ławniczak (Zagłębie) - Filip Marchwiński (Lech), Bartosz Slisz (Legia), Daisuke Yokota (Górnik), Nika Kwekweskiri (Lech), Kamil Grosicki (Pogoń) - Ernest Muci (Legia), Erik Exposito (Śląsk)

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.