Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Josue nominowany do Piłkarza Sezonu 2022/23

Woytek, źródło: Ekstraklasa

Ekstraklasa nominowała pięciu zawodników do najcenniejszej nagrody indywidualnej sezonu. W gronie kandydatów do tytułu Piłkarza Sezonu 2022/2023 znaleźli się: Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Marc Gual (Jagiellonia Białystok), Josue (Legia Warszawa), Michał Skóraś (Lech Poznań) oraz Fran Tudor (Raków Częstochowa). Wskazała ich kapituła złożona z dziennikarzy oraz ekspertów.

Piłkarz Sezonu zostanie wybrany w głosowaniu wszystkich zawodników osiemnastu klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. Wraz z pozostałymi laureatami poznamy go w trakcie uroczystej Gali Ekstraklasy. Transmisja rozpocznie się w poniedziałek, 29 maja o godzinie 20:30 na antenach CANAL+ Sport, CANAL+ Family i TVP oraz na YouTube.


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Pnk - 18.05.2023 / 14:00, *.centertel.pl

Jak wybierają piłkarze to pewnie wygra Tudor, bo Josue podpadł połowie z nich.

odpowiedz
Temperament - 18.05.2023 / 20:01, *.tpnet.pl

@Pnk: Tudor to dobry piłkarz , lecz to także ściemniacz i symulant . Jozue wygra , mamy nadzieję . Pozdro .

odpowiedz
Ka(L)i z Ba(L)i - 17.05.2023 / 02:21, *.chello.pl

Jozue, Jozue, Jozue..
na melodię Messi na Camp nou!
Jazda z qrvami Jozue!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.