Bartosz Szydłowski
REKLAMA

Żeglarstwo

Szydłowski 7. na ME w kl. Finn

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Balatonie zakończyły się żeglarskie Mistrzostwa Europy w klasie Finn. Bardzo dobrze na Węgrzech zaprezentował się zawodnik Legii, Bartosz Szydłowski, który ukończył rywalizację na miejscu siódmym.

Legionista w poszczególnych wyścigach (rozegrano 10) zajmował miejsca: 5, (71) UFD, 7, 3, 10, 12, 5, 5, 11 i 27. Zwyciężył Węgier, Domonkos Nemeth.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.