Arkadiusz Wrzosek na stadionie Narodowym - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

KSW

Intensywne przygotowania Arka Wrzoska przed walką na Narodowym

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwa i pół tygodnia pozostało do walki Arkadiusza Wrzoska z Rumunem, Bogdanem Stoicą w ramach XTB KSW Colosseum 2 na stadionie Narodowym. W ostatnim czasie legionista obecny był na Narodowym na finale Pucharu Polski pomiędzy Legią i Rakowem, po którym od razu udał się na trening.

- Piłkarze pokazali charakter. To takie nasze legijne hasło - do końca! Tutaj walczy się do końca, tak jak piłkarze w finale z Rakowem, w którym od szóstej minuty grali w dziesięciu i cały mecz bronili się - opowiada Arek.Arek intensywnie przygotowuje się do trzeciej walki MMA, która odbędzie się w dniu jego 31. urodzin - 3 czerwca. - Trzeci czerwca to nie tylko gala na Narodowym, ale i dzień moich urodzin. Będą to na pewno ciekawe urodziny, bo nigdy nie robiłem imprezy na tyle osób. Zawsze dostaje się prezenty na urodziny, a w tym roku ja dam kibicom prezent oraz powód do świętowania - mówi Wrzosek.

Sparingi, treningi z zagranicznymi, doświadczonymi trenerami, przygotowania w Holandii - bardzo intensywne są ostatnie tygodnie poprzedzające galę. W obszernym materiale video "Dzień z Arkadiuszem Wrzoskiem", który przygotowało KSW, możecie poznać legionistę znacznie lepiej - dowiedzieć się, do którego liceum uczęszczał, a także na jakiej pozycji grał w piłkę w stołecznej Agrykoli. Arek wspomina m.in. o debiucie w pierwszej lidze... tenisa stołowego, a także pierwszych treningach sportów walki pod okiem Igora Kołacina.Stoica to uznany kick-bokser, dla którego walka z Wrzoskiem będzie debiutem w klatce MMA. 33-latek słynie z ataków nożnych, głównie kolan i wysokich kopnięć. Na ringach kick-bokserskich wygrał 57 pojedynków, z których 40 zakończył przed czasem. Ostatni pojedynek w marcu tego roku zakończył spektakularnym latającym kolanem.

Na razie sprzedanych zostało ponad 40 tysięcy biletów na galę KSW, która odbędzie się 3 czerwca. Ponad 3 tysiące z nich, na sektory dla swoich kibiców, rozprowadził sam Arek Wrzosek, co jest rekordem KSW.przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (8)

+dodaj komentarz
Felek - 19.05.2023 / 00:13, *.vectranet.pl

Ktoś wie czy Arek Wrzosek należy do TB95?

odpowiedz
ROTSCHILD - 26.05.2023 / 13:04, *.play-internet.pl

@Felek: On na należy do GTW: czyt. GRUPA TRZYMAJĄCA WŁADZĘ!

odpowiedz
Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze - 18.05.2023 / 18:47, *.plus.pl

To jakiś ogórek

odpowiedz
Syn oreszczuka - 18.05.2023 / 20:45, *.aster.pl

@Wqurwiony po meczu Pucharu Polski z Cracovią, który był ustawką za 3 punkty w lidze:
Nie masz racji, ten Rumun to naprawdę mocny zawodnik, ale myślę, że walka pójdzie po myśli Arka.

odpowiedz
Kamil - 18.05.2023 / 14:19, *.233.25

Ten Rumun swego czasu nie walczył w FMMA ? Trochę średni rywal dla Arka, chyba że tak na przetarcie po ostatniej porażce.

odpowiedz
Hmm ... - 18.05.2023 / 20:02, *.tpnet.pl

@Kamil : Czyjej porażce ?

odpowiedz
Wygoda Rembertów! - 18.05.2023 / 05:10, *.t-mobile.pl

Powodzenia Arek! (L)

odpowiedz
hajdukL - 17.05.2023 / 23:40, *.ar-network.pl

Szykuje się mocna bitka i oby w górę powędrowała ręka Arka. Powodzenia!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.