fot. Legionisci.com
REKLAMA

Wyniki 29. kolejki III ligi

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

W weekend rozegrano mecze 29. kolejki III ligi. Rezerwy Legii wróciły na zwycięską ścieżkę i pewnie pokonały 3-0 Olimpię Zambrów. Legioniści utrzymują 5. miejsce w tabeli. Do lidera, którym, mimo remisu, pozostają rezerwy łódzkiego ŁKS-u "Wojskowi" tracą jedynie cztery punkty. Następne mecze zaplanowano na środę 24 maja.

29. kolejka:
Pogoń Grodzisk Mazowiecki 3-2 (2-0) Lechia Tomaszów Mazowiecki
ŁKS II Łódź 1-1 (1-0) Świt Nowy Dwór Mazowiecki
Unia Skierniewice 0-1 (0-0) Broń Radom
Pilica Białobrzegi 1-1 (1-0) Warta Sieradz
Olimpia Zambrów 0-3 (0-3) Legia II Warszawa
Legionovia Legionowo 2-1 (0-0) Ursus Warszawa
Concordia Elbląg 2-1 (0-1) Mławianka Mława
Pelikan Łowicz 5-2 (2-1) Błonianka Błonie
Jagiellonia II Białystok 3-1 (0-1) Sokół Ostróda

Tabela, wyniki i terminarz III ligi

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.