Mateusz Łukawski (drugi od lewej) oraz Zuzanna Zielińska (trzecia od lewej) - fot. Hugon Stachurski
REKLAMA

Squash

Legioniści z medalami na turnieju w Pradze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W ostatnich dniach w czeskiej Pradze odbył się międzynarodowy turniej Drużynowy Juniorów LVK2023 w squasha, w którym wzięło udział pięcioro zawodników Legii.

W kadrze U-13, która zdobyła złoty medal rywalizowała Ania Jakubiec. Z kolei srebrny medal z zespołem U-11 zdobyli Zuzanna Zielińska oraz Mateusz Łukawski. Drużyna B w kat. U-13 z Nadią Budzik oraz Szymonem Cienciałą zajęła 4. miejsce.

W turnieju indywidualnym, Anna Jakubiec zdobyła srebrny medal w kat. U-13, Nadia Budzik - brązowy.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.