David Badia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Badia: Stworzyliśmy dobre widowisko

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

David Badia (trener Lechii): Stworzyliśmy dziś dobre widowisko. Zagraliśmy dobrze przeciwko jednemu z najsilniejszych zespołów w Polsce, zdobywcy Pucharu Polski. Przede wszystkim gratuluję zawodnikom, bo walczyli dziś, starali się, włożyli dużo wysiłku w to spotkanie. To dla mnie bardzo ważne.

- Mecz był dziś przerwany dwukrotnie. Trenowałem w różnych krajach, wiem że kibice są oddani klubowi, mają pasję, motywację. To element, część futbolu i jeśli mieści się w określonych ramach, to nie ma problemu.

- Skupiam się na naszym następnym meczu. Chcemy pozytywnie zakończyć sezon. Ostatnie tygodnie były stresujące, przede wszystkim po sezonie musimy odpocząć. Potem będzie czas na podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości. Wszystko co tu robiłem, robiłem z najlepszymi intencjami. Nie boję się spojrzeć w lustro.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.