David Badia - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Badia: Stworzyliśmy dobre widowisko

Mishka, źródło: Legionisci.com

David Badia (trener Lechii): Stworzyliśmy dziś dobre widowisko. Zagraliśmy dobrze przeciwko jednemu z najsilniejszych zespołów w Polsce, zdobywcy Pucharu Polski. Przede wszystkim gratuluję zawodnikom, bo walczyli dziś, starali się, włożyli dużo wysiłku w to spotkanie. To dla mnie bardzo ważne.

- Mecz był dziś przerwany dwukrotnie. Trenowałem w różnych krajach, wiem że kibice są oddani klubowi, mają pasję, motywację. To element, część futbolu i jeśli mieści się w określonych ramach, to nie ma problemu.

- Skupiam się na naszym następnym meczu. Chcemy pozytywnie zakończyć sezon. Ostatnie tygodnie były stresujące, przede wszystkim po sezonie musimy odpocząć. Potem będzie czas na podejmowanie decyzji odnośnie przyszłości. Wszystko co tu robiłem, robiłem z najlepszymi intencjami. Nie boję się spojrzeć w lustro.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (4)

+dodaj komentarz
znajca - 21.05.2023 / 10:12, *.plus.pl

Dobre widowisko zawdzięczasz... Tobiaszowi.

odpowiedz
powiś(L)e - 21.05.2023 / 09:40, *.171.59

Najlepsze widowisko to było te z oprawą.A tego typa nie ma po co czytać.On jest odklejony od rzeczywistości.

odpowiedz
John - 21.05.2023 / 07:41, *.net4me.pl

Pan chyba żartuje

odpowiedz
Ju(L)ius - 21.05.2023 / 06:32, *.vectranet.pl

David Badia (trener Lechii): Stworzyliśmy dziś dobre widowisko.

Buhahahahahahaha!!!!!

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.