REKLAMA
REKLAMA

11.legionisci.com - ustaw swój skład na Lechię

Woytek, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

W Gdańsku trener Legii nie będzie mógł skorzystać z kilku podstawowych zawodników. Jakim składem przystąpią więc legioniści do starcia z Lechią? Mamy dla Was świetną propozycję - stworzyliśmy aplikację 11.legionisci.com, która pozwoli Wam w prosty sposób na poustawianie składu zgodnie z Waszymi preferencjami a następnie dzielenie się nią ze znajomymi lub innymi kibicami w ulubionych platformach społecznościowych.

Jak to działa? Wystarczy wejść na stronę 11.legionisci.com, a następnie wybrać jedno z preferowanych ustawień lub ręcznie poustawiać zawodników na boisku. Możesz także wybrać nazwisko zawodnika z listy, dodawać nowych lub podmieniać już dodanych. Po ustaleniu składu wystarczy jednym kliknięciem zapisać obraz PNG z Twoim ustawieniem i bez żadnych ograniczeń używać go w internecie.

Aplikacja jest bardzo łatwa w obsłudze, a jej intuicyjny interfejs pozwala na szybkie i efektywne ustalenie składu. Co więcej, dzięki aplikacji 11.legionisci.com możesz być pewny, że Twoja jedenastka będzie dopasowana do najnowszych informacji na temat drużyny i sytuacji kadrowej, czy numerów z którymi występują gracze.

Zachęcamy Was do sprawdzenia 11.legionisci.com i informowania o niej znajomych!


fot. Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.