Olaf Szcześniak
REKLAMA

Boks

Wygrane Szcześniaka i Marcinka w Kętrzynie

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Dwaj pięściarze Legii - Rafał Marcinek oraz Olaf Szcześniak zwyciężyli w swoich kategoriach wagowych (-75kg), w międzynarodowym turnieju bokserskim o puchar burmistrza miasta Kętrzyn. Medal wywalczył również Wiktor Fokt.

W turnieju wzięło udział 105 zawodników z 22 klubów z Polski, Łotwy i Ukrainy. Marcinek został wybrany najlepszym kadetem turnieju, z kolei Olaf Szcześniak został najlepszym zawodnikiem turnieju.


REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Mietek - 23.05.2023 / 00:54, *.tpnet.pl

Brawo chłopaki !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.