Łukasz Maksymowicz i Krzysztof Maksymowicz
REKLAMA

Żeglarstwo

Srebro Maksymowiczów w kl. Nautica w Krynicy Morskiej

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Na Zalewie Wiślanym w Krynicy Morskiej rozegrano w regatach o Puchar Polskiego Związku Żeglarskiego. W klasie Nautica 450 srebrne medale zdobyli zawodnicy Legii - Łukasz Maksymowicz oraz Krzysztof Maksymowicz. Legioniści poszczególne wyścigi kończyli na miejscach 4, 2, 1, 3, (7), 3 i 1. Z przewagą trzech punktów triumfowali Bartosz Puchowski i Marta Puchowska.

Na miejscu czwartym uplasowała się druga legijna załoga - Paweł Turczynowicz i Jan Turczynowicz.REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Andrzej - 23.05.2023 / 00:55, *.tpnet.pl

Brawo !

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.