Marcin Tausiewicz
REKLAMA

Strzelectwo

Złote medale Tausiewicza

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Zawodnik strzeleckiej Legii, Marcin Tausiewicz utrzymuje wysoką dyspozycję i zwyciężył w ostatnich dniach w trzech kolejnych zawodach. Legionista zdobył złote medale w klasie Open podczas zawodów AirBase 2023 (pistolet IPSC), Pucharu Polski (strzelba IPSC) oraz w Szaniec Shotgun Open w Pionkach (strzelba IPSC).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.