REKLAMA

Boks

Wyniki legionistów w turnieju im. Feliksa Stamma

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Pułtusku odbył się XXXVII Międzynarodowy Turniej Bokserski im. Feliksa Stamma, w którym wystartowali m.in. mistrzowie Kazachstanu i medaliści Mistrzostw Uzbekistanu, czyli największych potęg w boksie olimpijskim. W zawodach wzięło udział kilku pięściarzy Klubu Bokserskiego Legia oraz Legia Fight Club. Niestety żadnemu z legionistów nie udało się awansować do strefy medalowej. W ćwierćfinałach odpadli Jakub Sulęcki (kat. -63,5kg), Bartłomiej Rośkowicz (-63,5), Szymon Brząkała i Mateusz Grejber (-67)

Wyniki legionistów:
Kat. -63,5kg:
1/8 finału: Jakub Sulęcki - Andriejus Lavrenovas (Litwa) 4-1
1/4 finału: Jakub Sulęcki - Yanus Caravan (Mołdawia) 0-5

1/4 finału: Bartłomiej Rośkowicz - Adkhajmon Mukhiddinov (Uzbekistan) 1-4

Kat. -67kg
1/4 finału: Szymon Brząkała - Paweł Sulęcki 0-5
1/4 finału: Mateusz Grejber - Gianluigi Malanga (Włochy) 0-5

Kat. -71kg:
1/8 finału: Paweł Michalik - Loan Croft (Walia) 0-5

Kat. -80kg:
1/8 finału: Jakub Maścianica - Turabek Chabibullajew (Uzbekistan) 0-5

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.