Kamil Łączyński - fot. Bodziach
REKLAMA

Łączyński: Jest zainteresowanie Legii

źródło: Legionisci.com

Kamil Łączyński, który od kilku lat występuje w barwach Anwilu Włocławek, może trafić do Legii. W rozmowie z serwisem sportowefakty.wp.pl, 34-letni rozgrywający urodzony w stolicy potwierdza zainteresowanie ze strony "Zielonych Kanonierów", jak i fakt, że negocjuje również z Anwilem.

- Jest zainteresowanie, ale należy pamiętać, że Legia nadal rozgrywa sezon. Działacze warszawskiego klubu nie składają jeszcze żadnych propozycji, bo skupiają się na serii ze Śląskiem i walce o medale. To zrozumiałe podejście - mówi Łączyński, który przyznaje, że najbardziej chciałby podpisać dwuletni kontrakt. - Działam w pojedynkę, nie mam agenta. Znam swoją wartość, uważam, że powinienem się cenić. Na pewno będę o tym stanowczo mówił w trakcie negocjacji - dodaje.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Procowaty - 27.05.2023 / 09:23, *.plus.pl

Ojciec Kamila kiedyś wypiął się na Legię jako zawodnik poszedl grac do polonii i kamilek tez jest wychowankiem tamtego czegoś... Chodzi o wyduszenie kasy z klubu a że sie zna dobrze z trenerem Kamińskim to inna broszka

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.