fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
REKLAMA

Otwarty trening przy Łazienkowskiej

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com

Trwają przygotowania Legii do ostatniego meczu obecnego sezonu ze Śląskiem Wrocław. W czwartkowe popołudnie legioniści odbyli trening na płycie głównej stadionu przy Łazienkowskiej, a zajęcia były w pełni otwarte dla posiadaczy karnetów, którzy odebrali wcześniej darmowe wejściówki na to wydarzenie. W zajęciach udział wzięło 20 zawodników z pola i 3 bramkarzy, a na trybunach stawiło się kilkaset osób.Kilkanaście minut przed rozpoczęciem na murawie pojawili się Bartosz Kapustka oraz Jurgen Celhaka, którzy pod okiem trenera od przygotowania fizycznego, Bartosza Bibrowicza, rozpoczęli przygotowania wcześniej niż reszta i nie pojawili się już na głównych zajęciach. Na boisku zabrakło również Tomasa Pekharta, Mattiasa Johanssona oraz Filipa Rejczyka. Trening dla całej drużyny rozpoczął się chwilę po godzinie 17. Z kibicami głośno przywitał się Artur Jędrzejczyk, który przez mikrofon zawiadomił kibiców iż "zaczynamy trening!". Zajęcia poprzedził również słynny "tunel" i odśpiewanie sto lat dla obchodzącego 29. urodziny Waleriana Gwilii.

Po krótkiej rozgrzewce legioniści przeszli do treningu strzałów i dośrodkowań. Wszyscy gracze Legii wcielali się również w role golkiperów. Następnie zawodnicy podzieleni zostali na trzy grupy i grali w popularnego "dziadka". Później "Wojskowi" pracowali nad rozwiązywaniem szybkich akcji ofensywnych. Pojawiło się wiele bramek i centr, które z radością oklaskiwali kibice. Niezwykłą skutecznością wykazywał się Blaz Kramer. Ostatnim punktem treningu były strzały ze stojącej piłki sprzed pola karnego. Po zakończeniu zajęć kibicom zostało umożliwione wejście na okolice murawy, gdzie mieli możliwość spotkania się z piłkarzami i sztabem, zrobienia z nimi zdjęć i zebrania autografów.

fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com
fot. Mikołaj Ciura / Legionisci.com


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (10)

+dodaj komentarz
WKS - 26.05.2023 / 11:34, *.233.23

Dzięki za 3 punkty Legia!

odpowiedz
Analityk - 26.05.2023 / 09:00, *.172.72

Pociśniemy Śląska jakieś skromne 5-0 ale i tak się utrzymają w lidze dzięki słabości Bartusia Śpiączki i jego koleżków z miernego Płodzka

odpowiedz
Bum - 26.05.2023 / 08:13, *.234.159

Gwilia..... Haha ten przecinak. Ten morderca gołębi stadionowych dachów!! Hahahaha

odpowiedz
olew - 26.05.2023 / 00:56, *.vectranet.pl

fajne to

odpowiedz
Wszystko ustalone - 25.05.2023 / 20:12, *.51.216

A wy się dajecie nabrać na jakieś otwarte treningi.
Wiadomo że Jacek Magiera to były trener Legii i nikt Śląska nie skrzywdzi w tym meczu.

odpowiedz
Danie(L) - 25.05.2023 / 21:22, *.tpnet.pl

@Wszystko ustalone: A Marek Saganowski z Wisły Płock to też Legionista,więc może to jego nie będą chcieli skrzywdzić.

odpowiedz
Arek - 25.05.2023 / 22:06, *.tpnet.pl

@Wszystko ustalone: naprawdę?

odpowiedz
L - 25.05.2023 / 23:13, *.autocom.pl

@Wszystko ustalone: a co ma otwarty trening wspolnego z meczem ze Slaskiem i co ma Jacek Magiera wspolnego z pilkarzami Legii? To oni graja, nie kibice.

odpowiedz
Wycior - 26.05.2023 / 09:08, *.vectranet.pl

@Wszystko ustalone: ilu naszych pamięta jeszcze Jacka jako piłkarza lub trenera? Chyba tylko Jędza, więc możesz się zdziwić…

odpowiedz
WiernyKibicZwycięskichDrużyn. - 26.05.2023 / 11:09, *.19.184

@Wszystko ustalone: Straszny jest wysyp hejtu i dopatrywania się wszędzie spisków w komentarzach na tym portalu. Ludzie skąd wy tacy ciągle sfrustrowani jesteście, zacznijcie żyć własnym życiem a nie tylko dopatrywaniem się w byle czym problemów i ukrytych znaczeń. Naprawdę trzeba mieć smutne życie.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.