Kosta Runjaić - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Runjaić: Chcemy być silniejsi w przyszłym sezonie

Mishka, źródło: Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Kosta Runjaić (trener Legii): Długo świętowaliśmy po meczu, rozmawialiśmy. Teraz mogę powiedzieć, że sezon jest zakończony. Chcieliśmy dobrze zakończyć sezon, zwycięstwem. Mieliśmy ku temu ważny powód - świętowanie z kibicami po raz ostatni. Jestem bardzo zadowolony.

W skrócie, myślę, że to był niesamowity sezon. Zdobyliśmy Puchar Polski, dziś odebraliśmy srebrne medale. Myślę, że każdy z nas powinien być zadowolony. Dla mnie już jutro zaczyna się nowy sezon. Chcemy kontynuować to, jak pracowaliśmy, razem - zespół, kibice, sztab. Wsparcie kibiców było jednym z najważniejszych aspektów, nie tylko u siebie, ale też podczas meczów wyjazdowych. Bez tego nie osiągnęlibyśmy takich wyników. Jestem bardzo zadowolony. Chcemy to kontynuować, a nawet być silniejsi w przyszłym sezonie, bo wiem, że oczekiwania rosną i nasze ambicje także. Moje osobiste jako trenera też.To ostatni mecz, mamy 66 punktów, jesteśmy niepokonani u siebie. Mogę powiedzieć w imieniu swoim i sztabu - wielkie podziękowania dla piłkarzy.

Jestem także zadowolony, że obu stronom udało się tak szybko dojść do porozumienia w sprawie nowej umowy z Josue. To dzisiaj kolejna dobra wiadomość. To jeden z naszych kluczowych zawodników. Przyjął rolę kapitana z należytą odpowiedzialnością, rozwinął się i odpłacił dobrymi występami i niezłymi liczbami.

Jeszcze raz dziękuję. Do zobaczenia wkrótce. Tylko Legia!

WYNIKI SONDYJak oceniasz pracę Kosty Runjaicia na stanowisku trenera Legii?
SUMA GŁOSÓW: 53601
START: 15.07.2022 / KONIEC: 03.06.2023

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.