Michalina Wierzba
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w III rundzie PP

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Zielonej Górze odbyły się trzecie zawody Pucharu Polski w pięcioboju nowoczesnym. Dla naszych reprezentantów był to ważny sprawdzian, na podstawie którego wyłonieni zostaną ci, którzy powalczą o bezpośrednią kwalifikację do Paryża, podczas zbliżających się Igrzysk Europejskich w Krakowie.

W rywalizacji do lat 19, zwyciężyła zawodniczka Legii, Melis Kacar, a drugie miejsce na podium zajęła Hanna Matusik. W klasyfikacji Open, najlepsza z legionistek - Wiktoria Wierzba uplasowała się na szóstej lokacie z wynikiem 1269 pkt. Wśród mężczyzn tuż za podium znalazł się Daniel Ławrynowicz, któremu do trzeciej lokaty zabrakło czterech punktów.

W kat. U-17 najlepszy wynik uzyskała Hanna Matusik, a w U-19 czwarty był Łukasz Nowik.

Wyniki legionistów:
Open: 6. Wiktoria Wierzba, 9. Maja Biernacka, 11. Michalina Wierzba, 12. Melis Kacar, 13. Hanna Matusik
Open: 4. Daniel Ławrynowicz, 10. Hubert Skibiak, 16. Łukasz Nowik, 18. Antoni Cisek
U-15: 1. Antoni Cisek
U-17: 1. Hanna Matusik
U-19: 1. Melis Kacar
U-19: 4. Łukasz Nowik

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.