fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA
REKLAMA

Krótsze urlopy kadrowiczów? Legia się nie zgadza

źródło: meczyki.pl / Legionisci.com - Wiadomość archiwalna

Fernando Santos zorganizuje dodatkowe zgrupowanie reprezentacji Polski przed czerwcowymi meczami z Niemcami i Mołdawią. Rozpocznie się ono już 5 czerwca i mają się na nim pojawić młodzi zawodnicy z czołowych polskich klubów, a także kadrowicze, którzy zakończyli wcześniej rozgrywki. Według informacji meczyki.pl, kilka zespołów nie zgodziło się puścić na nie swoich zawodników. W tej grupie jest Legia Warszawa. Oficjalne zgrupowanie kadry rozpocznie się 12 czerwca, a wcześniejsze uczestnictwo w treningach wymaga zgody klubów.

Zgody na udział piłkarzy w zgrupowaniu nie wyraziły Legia Warszawa, Lech Poznań i Zagłębie Lubin. Jeśli chodzi o stołeczny klub, powołanie mógłby otrzymać np. Kacper Tobiasz, który prawdopodobnie znajdzie się również wśród powołanych do reprezentacji U-21, ale to zgrupowanie rozpocznie się w późniejszym terminie. Dla bramkarza oznaczałoby to więc znaczne skrócenie urlopu.

- Mam nadzieję, że kluby jeszcze to przemyślą. Ryzyko kontuzji będzie większe, gdy zawodnicy stawią się na zgrupowanie 12 czerwca, zamiast 5 czerwca, ponieważ wtedy będą już intensywniejsze treningi - odniósł się do tematu Fernando Santos na konferencji prasowej.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.