Łukasz Gutkowski
REKLAMA

Pięciobój

Gutkowski w finałowej 18-tce Finału PŚ w Ankarze

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboiska Legii Warszawa - Łukasz Gutkowski awansował do finałowej 18-tki Finału Pucharu Świata w Ankarze i w niedzielę powalczy o kwalifikację na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Legioniście przepisany zostanie niestety słaby wynik z szermierki (205 pkt.).

Łukasz w półfinałach zdobył dwa dodatkowe punkty w dodatkowej rundzie szermierki. Po bezbłędnej jeździe konnej (najlepszy wynik, 300 pkt.) legionista awansował na miejsce siódme. W pływaniu (200m stylem dowolnym) zaliczył ósmy wynik (2:07.96 min.), a w laser runie miał czwarty wynik (10:48.63 min.). Ostatecznie Gutkowski ukonczył serię półfinałową w grupie A na miejscu piątym (z wynikiem 1454 pkt.), a dziewięć pierwszych miejsc miało zapewnione miejsce w niedzielnym finale.

Zwycięzca niedzielnego finału w Ankarze zapewni sobie kwalifikację na przyszłoroczne Igrzyska Olimpijskie.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.