Katarzyna Dębska - fot. Eimantas Genys
REKLAMA

Pięciobój

Katarzyna Dębska mistrzynią Europy U-19

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pięcioboistka Legii Warszawa, Katarzyna Dębska zdobyła we wtorek złoty medal Mistrzostw Europy do lat 19 w piecioboju nowoczesnym. Podczas zawodów w litewskich Druskiennikach, legionistka uzyskała 1393 punkty i o 13 pkt. wyprzedziła drugą na mecie Niemkę, Josefinę Unterberger.

Legionistka w poszczególnych konkurencjach zdobywała: 227 punktów w szermierce (13. wynik), 292 pkt. na torze przeszkód (3 pozycja), 272 pkt. w pływaniu (szósty rezultat, 2:19.34 min.) oraz 602 pkt. (drugi wynik i 11:38.33 min.) w laser run.

Małgorzata Karbownik zajęła miejsce 16., Pola Wolska - 25. W klasyfikacji drużynowej legionistki zajęły miejsce czwarte - za Węgierkami, Niemkami i Francuzkami.fot. Eimantas Genys

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Remington - 08.06.2023 / 18:40, *.t-mobile.pl

Gratulacje Kaśka ???? ????⬜????

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2023 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.