fot. Legia Fan Club NYC
REKLAMA

Legia Fan Club New York

1 października Parada Pułaskiego - zaproszenie

Redakcja

Tradycyjnie w pierwszą niedzielę października w Nowym Jorku odbywa się polska Parada Pułaskiego. Słynną Piątą Aleją na Manhattanie maszerują tysiące mieszkających w USA Polaków oraz Amerykanów polskiego pochodzenia.

"Od kilku lat jako Legia Fan Club New York jesteśmy częścią tego wielkiego polskiego święta. Wiemy, że w całych Stanach Zjednoczonych nie tylko w Nowym Jorku jest bardzo wielu kibiców Legii Warszawa dlatego z tego miejsca chcielibyśmy bardzo serdecznie zaprosić wszystkich do uczestnictwa w tym święcie" - zapraszają nowojorscy kibice Legii.

Parada w tym roku odbędzie się w niedzielę, 1 października. Rezerwujcie sobie czas. Wstępnie spotykamy się ok. godziny 12pm w okolicach 36 ulicy między 5 a 6 Aleją. Dokładne informacje co do godziny i miejsca spotkania będą podane na naszych social mediach (Instagram, Facebook, Twitter/X).

Mamy nadzieje, że pojawi się wiele nowych legijnych twarzy. Do zobaczenia 1 października!

fot. Legia Fan Club New York
fot. Legia NYC
fot. Legia Fan Club New York

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.