Strzelectwo

Medale legionistów na MP w strzelaniu do rzutków

Mateusz Murawski,Jakub Olszewski,Mateusz Łakomy

Zawodnicy strzeleckiej Legii zdobyli medale podczas mistrzostw Polski w strzelaniach do rzutków. Mateusz Łakomy wywalczył brąz w MP młodzieżowców (w Bydgoszczy) w konkurencji Trap 125 strzałów. Na Mistrzostwach Polski juniorów srebrny medal zdobył Wołodymyr Yazykov w Trapie 125, a brąz w tej samej konkurencji wywalczyła Katarzyna Kosiba. Z kolei w mistrzostwach Polski seniorów we Wrocławiu, w konkurencji Skeet Mix, brąz zdobyli Mateusz Murawski oraz Aleksandra Jarmolińska.

REKLAMA

Ponadto nasze drużyny triumfowały w Grand Prix MP młodzieżowców i juniorów.


Grand Prix Młodzieżowych Mistrzostw Polski:
Trap 125 drużynowo: 1. Mateusz Murawski, Jakub Olszewski, Mateusz Łakomy
Skeet 125 drużynowo: 1. Mateusz Murawski, Jakub Olszewski, Mateusz Łakomy


Grand Prix Mistrzostw Polski Juniorów:
Trap 125 drużynowo: Wołodymyr Yazykov, Mikołaj Patejuk, Wiktor Potocki












REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2026 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.