Komisja Dyscyplinarna UEFA ukarała Legię Warszawa kwotą 15 tys. euro oraz zakazem sprzedaży biletów dla kibiców na najbliższy mecz wyjazdowy. To kara za zakłócenie porządku przez fanów gości przed rozpoczęciem ostatniego meczu z AZ.
REKLAMA
To tylko część decyzji po meczu AZ z Legią. Osobne dochodzenie trwa w sprawie incydentów, które miały miejsce po meczu. Przypomnijmy, że wówczas policja aresztowała dwóch zawodników Legii - Josue i Radovana Pankova.

