fot. Legia Rugby
REKLAMA

Nowe koszulki sekcji rugby kobiet

Woytek, źródło: Legia Rugby

Legia Warszawa Sekcja Rugby Kobiet zaprezentowała nowe koszulki. Na każdej koszulce umieszczona jest mapa Warszawy, co jest wyrazem głębokiego przywiązania drużyny do tego miasta. Mapa jest subtelnie wprowadzona w design koszulki, co dodaje jej unikalnego charakteru i podkreśla tożsamość zespołu. Koszulki są dostępne w trzech kolorach: białym, zielonym i bordo.

Te koszulki to nie tylko ubrania. To obietnica wierności wartościom klubu, miasta i rugby. To symbol przynależności do tej niesamowitej wspólnoty. To odzwierciedlenie wartości: determinacji, honoru i współpracy, które nieustannie wpływają na to, kim jesteśmy i jak się zachowujemy. Koszulki zostały zaprojektowane przez grafika Bartosza Piątkowskiego i wyprodukowane przez firmę Gera.

Pierwszą okazją do zobaczenia nowych koszulek, był 3 turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 w Warszawie 21 października, podczas którego legionistki zajęły drugie miejsce. Kolejna okazja to AKPOL 7S czyli VI Turniej Mistrzostw Polski w Rugby 7 Kobiet w Mińsku Mazowieckim 4 listopada 2023.

Nowe koszulki sekcja rugby kobiet


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.