Steve Kapuadi - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Kapuadi: Jestem gotowy do gry w każdym meczu

Mikołaj Ciura, źródło: Legionisci.com, Viaplay

- Dobrze jest utrzymać czyste konto po raz trzeci z rzędu. Jako obrońca sporo o tym mówię i jest to dla mnie ważne. Zrobiliśmy to dziś trzeci raz z rzędu i czekamy na więcej - powiedział po zwycięstwie ze Zrinjskim Mostar defensor Legii, Steve Kapuadi- Na początku występowałem mniej, ale teraz dostaję coraz więcej minut. Wciąż jestem nowy w drużynie. Ominęły mnie pełne letnie przygotowania, więc musiałem przygotować się samemu. W tym momencie jestem całkowicie gotowy do gry w każdym meczu na 100%.

- To prawda, mamy dużo rotacji w obronie, ale tak naprawdę w całym zespole. Musimy się do tego zaadaptować, to normalność w profesjonalnym futbolu. Musimy być gotowi by odpowiedzieć na wezwanie trenera.

- Jesteśmy świeżo po meczu. Musimy szybko podnieść się z tych obciążeń i wziąć się za przygotowania do ważnego niedzielnego meczu z Lechem Poznań.


REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.