fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Holendrzy nie przyjadą do Warszawy

Woytek, źródło: Legionisci.com

Kibice AZ Alkmaar nie przyjadą do Polski na rewanżowy mecz z Legią Warszawa w fazie grupowej Ligi Konferencji Europy! Holenderski klub poinformował, że nie będzie sprzedawać biletów. "Po wydarzeniach, które miały miejsce podczas meczu u siebie, przeprowadzono szeroko zakrojone konsultacje ze wszystkimi zainteresowanymi stronami. Doszliśmy do wniosku, że nie można zagwarantować bezpieczeństwa naszym kibicom" - czytamy na stronie AZ.

"Ponieważ bezpieczeństwo jest w AZ sprawą najwyższej wagi, klub musiał niestety podjąć decyzję o nie rozpoczynaniu sprzedaży biletów. AZ odradza także swoim kibicom, aby nie podróżowali samodzielnie." - kończy się komunikat holenderskiego klubu.Komunikat Legii

Otrzymaliśmy informację, że klub AZ nie będzie prowadził sprzedaży biletów na mecz w ramach Ligi Konferencji Europy. Decyzja ta podjęta została bez konsultacji z nami. Zgodnie z regulaminem przekazaliśmy określoną liczbę biletów i byliśmy gotowi do przyjęcia gości.


Od godz. 15 bilety na sektor gości i bufory zostaną udostępnione do otwartej sprzedaży dla kibiców Legii.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.