Aleksandra Niewiadomska
REKLAMA

K-1

Brąz Niewiadomskiej na MŚ w K-1

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Albufeirze w Portugalii odbyły się kick-bokserskie mistrzostwa Świata seniorów w formule K-1, w których wzięło udział dwoje zawodników Legia Fight Club. Brązowy medal zdobyła Aleksandra Niewiadomska w kat. -65kg. Legionistka w pierwszej rundzie pokonała Naomi Eytan z Izraela 2:1, następnie mierzyła się z Czeszką, Sarką Melinovą - ta półfinałowa walka była rewanżem za marcowy Puchar Świata w Austrii (przegrany przez legionistkę). Niestety również dzisiaj, górą była Melinova, która zwyciężyła 3:0.

Konrad Kamiński w kat. -67kg po wygranej z 2:1 ze Szwedem, Leo Eshagim, przegrał w 1/8 finału (również 1:2), z z Ukraińcem, Rostyslavem Herasymenko (nr5 światowego rankingu WAKO). Konrad prowadził przez większość walki, ale ostatecznie triumfował Ukrainiec. Trenerami kadry są Witold Kostka i Łukasz Rambalski, trenerem prowadzącym Karol Łada.REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.