REKLAMA

Fortuna - jak wygląda rejestracja z użyciem kodu promocyjnego

Redakcja

Rejestracja u bukmachera Fortuna z kodem promocyjnym to możliwość skorzystania z najlepszej oferty powitalnej i dodatkowych premii. Przedstawimy Wam praktyczny przewodnik krok po kroku po procesie rejestracji z wykorzystaniem kodu promocyjnego oraz omówienie korzyści, jakie można uzyskać dzięki aktywacji profilu typerskiego właśnie z tym kodem.

Fortuna to legalny bukmacher online, który jest sponsorem Legii Warszawa i oferuje atrakcyjne kursy bukmacherskie, szeroką ofertę selekcji i zyskowne promocje. Jeśli chcesz dołączyć do grona graczy Fortuny i skorzystać z najlepszych bonusów, musisz się zarejestrować na stronie lub w aplikacji bukmachera. W tym artykule pokażemy ci, jak to zrobić krok po kroku, używając kodu promocyjnego o treści LEGALSPORT, który zapewni ci dodatkowe korzyści.

Jak się zarejestrować w Fortunie?

Rejestracja w Fortunie jest prosta i szybka. Możesz to zrobić na dwa sposoby: przez logowanie do banku lub przez wypełnienie formularza rejestracyjnego. Oba sposoby wymagają podania kodu promocyjnego o treści LEGALSPORT, który należy wpisać w odpowiednim polu podczas rejestracji (tu można bezpłatnie pobrać kod https://www.legalsport.pl/bukmacherzy/fortuna/kod-promocyjny/) . Oto szczegółowa instrukcja, jak się zarejestrować w Fortunie krok po kroku z użyciem aktualnego kodu.

1. Przejdź na stronę efortuna.pl lub pobierz aplikację Fortuna na swój telefon lub tablet.
2. Kliknij przycisk “Rejestracja” w prawym górnym rogu strony lub aplikacji.
3. Wybierz sposób rejestracji: przez logowanie do banku lub przez wypełnienie formularza. Jeśli wybrałeś rejestrację przez logowanie do banku, wybierz swój bank z listy i postępuj zgodnie z instrukcjami. Będziesz musiał się zalogować do swojego konta bankowego i potwierdzić swoje dane osobowe. Jeśli wybrałeś rejestrację przez wypełnienie formularza, podaj swoje dane osobowe, takie jak imię, nazwisko, adres, numer telefonu, adres e-mail, PESEL, numer dowodu osobistego i hasło.
4. Wpisz kod promocyjny w odpowiednim polu (jeśli nie pojawi się automatycznie).
5. Zaakceptuj regulamin i politykę prywatności Fortuny i kliknij przycisk “Zarejestruj się”.
6. Otrzymasz e-mail z linkiem aktywacyjnym, który musisz kliknąć, aby potwierdzić swoje konto.
7. Zaloguj się na swoje konto i dokonaj pełnej weryfikacji swojej tożsamości, wysyłając skan lub zdjęcie swojego dowodu osobistego lub logując się ponownie do swojego banku.

I to już wszystko - po przejściu tych kilku prostych kroków Twój profil do typowania zakładów sportowych w Fortunie jest aktywny i możesz korzystać ze wszystkich jego funkcjonalności. Po zakończeniu weryfikacji możesz dokonać swojej pierwszej wpłaty i skorzystać z bonusów i promocji Fortuny.

Jakie są korzyści rejestracji z kodem promocyjnym?

Rejestracja z kodem promocyjnym daje ci dostęp do specjalnego pakietu powitalnego, który składa się z następujących elementów:

• Zakład bez ryzyka do 600 zł - otrzymasz zwroty za trzy pierwsze przegrane kupony na łączną kwotę 600 zł. Korzystając z promocji, możesz ubezpieczyć swoje kupony odpowiednio na 100 zł (pierwszy kupon), 200 zł (drugi kupon) i 300 zł (trzeci kupon). Cashbacki powitalne Fortuna zwolnione są z warunków obrotu, a każdy zakład bez ryzyka trzeba postawić w ciągu 72h od jego otrzymania.
• Freebet 30 zł za rejestrację z kodem - darmowy zakład o wartości 30 zł za pełną rejestrację konta gracza, użycie kodu promocyjnego i dokonanie pierwszej wpłaty na kwotę co najmniej 1 zł. Bonus przyznawany jest w postaci punktów FKP (Fortuna Klub Plus).

Łączna wartość pakietu powitalnego z kodem promocyjnym to 630 zł.

Rejestracja w Fortunie z najlepszym kodem promocyjnym jest prosta i szybka, a do tego daje ci dostęp do specjalnego bonusu na start 630 zł, który składa się z freebetu i trzech zakładów bez ryzyka. Nie czekaj więc i zarejestruj się w Fortunie z kodem promocyjnym już dziś!


Fortuna online zakłady bukmacherskie sp. z o.o. to legalny bukmacher posiadający zezwolenia na urządzanie zakładów wzajemnych w Polsce. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.