Janusz Niedźwiedź - fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Konferencja pomeczowa

Niedźwiedź: Legia była lepsza o jedną bramkę

Mishka, źródło: Legionisci.com

Janusz Niedźwiedź (trener Ruchu): Czujemy duży niedosyt. Myślę, że kibice też wychodzili ze stadionu, czując niedosyt. Postawiliśmy Legii trudne warunki, niewiele zabrakło, żeby zdobyć 1 punkt.Zespół wykazał się charakterem i dobrą organizacją gry. Nie wykorzystaliśmy kilku szans, ale chcieliśmy coś z tego meczu wycisnąć. Przede wszystkim zrobiliśmy dużo, żeby był remis, ale Legia była lepsza o jedną bramkę. Obraliśmy określony kierunek i drużyna w nim podąża.

Było widać, że zdecydowanie lepiej radziliśmy sobie przy pressingu rywala i sami stosowaliśmy wysoki pressing. Dużo się zmieniło w naszej grze. Jeszcze nie wynik, ale mam nadzieję, że tak będzie w kolejnym meczu.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
Paweł - 10.02.2024 / 08:00, *.com.pl

Niewiele zabrakło do 1pkt ale nie oddaliście ani jednego celnego strzału

odpowiedz
AdamJ - 10.02.2024 / 00:27, *.chello.pl

Polski trenerski odpadek planował wygrać z Legią, ale jest dumny z porażki... życzę ci więcej takich powodów do dumy, "trenerze" Niedźwiedź.

odpowiedz
L - 09.02.2024 / 23:49, *.aster.pl

Hahaha, "nie wykorzystalismy kilku szans". Niezly cytat jak na mecz, w ktorym nie mieli zadnej szansy, a blisko remisu byli tylko wtedy jak bylo 0-0, bo przy 0-1 blizej bylo 0-3 niz 1-1. Legia 3 dogodne sytuacje do gola (i to wszystkie identyczne), Ruch zadnego zagrozenia = blisko remisu. Blisko to wy jestescie 1 ligi a po lewej stronie macie autostrade. Niedzwiedz i z Widzewem i z Ruchem przegrywa z Legią z latwoscia i zawsze zadowolony. Jeszcze niech Wisle obejmie to wszystkich obskoczy z tym swoim dobrym kierunkiem. Na spadek.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.