Artur Jędrzejczyk - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Jędrzejczyk: Będziemy walczyć do końca

Mikołaj Ciura, Hugollek, źródło: Legionisci.com

- Graliśmy dziś na ciężkim terenie, ale osiągnęliśmy ważne zwycięstwo po ostatnich remisach. Na pewno cieszy nas to zwycięstwo. Osobiście cieszę się również, że mogłem dziś zagrać i pomóc chłopakom. Strzeliliśmy trzy gole, szkoda, że straciliśmy tę jedną bramkę. Najważniejsze dla nas teraz jest zwycięstwo - powiedział po meczu ze Stalą Mielec obrońca Legii, Artur Jędrzejczyk.- Słyszałem, że przegoniłem dziś Jakuba Rzeźniczaka w liczbie występów w Legii. Wcale go nie goniłem, ale się udało (śmiech). Fajnie, że mogę przez tyle lat grać w tak wielkim klubie, pomagać drużynie i osiągnąć tyle, co osiągnąłem. To naprawdę cieszy.

- Pewnie, nadal liczymy się w walce o mistrzostwo. Będziemy walczyć do końca. Grałem w wielu sezonach, gdzie o mistrzostwie decydowała ostatnia kolejka. Mamy szansę i kolejne mecze przed sobą. Kto wie, co się wydarzy. Wystarczy wygrać wszystkie mecze i wszystko do końca będzie możliwe.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.