fot. Woytek / Legionisci.com
REKLAMA

Piłka nożna kobiet

I liga: Legionistki 3-1 Sportowa Czwórka Radom

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Pierwszoligowy zespół Legionistek, który po rundzie jesiennej zajął miejsce SWD Wodzisław Śląski, wygrał piąte spotkanie na zapleczu ekstraklasy i ma coraz większe szanse na utrzymanie się w lidze. Dziś w LTC legionistki pokonały Sportową Czwórkę Radom 3-1 i mają obecnie na swoim koncie 15 punktów. Przypomnijmy, że zespół z Wodzisławia Śląskiego w rundzie jesiennej nie zdobył punktu.
Radomianki najlepszy moment miały na początku drugiej połowy, kiedy najpierw w 46. minucie doprowadziły do wyrównania za sprawą Oliwii Bidy, a 4 minuty później zmarnowały okazję by wyjść na prowadzenie. Legionistki zdobyły drugą bramkę w 60. minucie za sprawą Anny Kodym, a wynik na 3-1 ostaliła w ostatniej minucie Aleksandra Tokaj.

Spotkanie 20. kolejki z KKP Bydgoszcz zostało przełożone na 2 czerwca, w związku z czym kolejny mecz legionistek rozegrany zostanie 25 lub 26 maja z Bielawianką Bielawa.

I liga: Legionistki Warszawa 3-1 (1-0) Sportowa Czwórka Radom
1-0 45 min. Amanda Moura Pietrzak
1-1 46 min. Oliwia Bida
2-1 60 min. Anna Kodym
3-1 90 min. Aleksandra Tokaj

Legia: Nowak, Lipa, Bartman, Wrzesińska, Kurzelowska, Kośmińska, Prochowska, Moura Pietrzak, Kodym, Przybylska, Sobczyńska.

Czwórka: Ptaszek - Tracz, Pohribniak, Tkaczyk, Orłowska (69. Żabicka), Bida (87. Olesińśka), Majewska, Soboń, Komanda, Rosińska, Sobczak.

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

+dodaj komentarz
J - 05.05.2024 / 20:29, *.icpnet.pl

Szkoda że męska Legia grać nie umie

odpowiedz
Peter - 05.05.2024 / 20:29, *.vectranet.pl

Szkoda, że nie grają w Warszawie.

odpowiedz
chrisSiekierki - 05.05.2024 / 15:36, *.vectranet.pl

Super dziewczyny. W tym sezonie utrzymanie a w przyszłym awans.

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.