Filip Majchrowicz - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Majchrowicz: Satysfakcja jest ogromna

źródło: sport.tvp.pl

- Pamiętam swój ostatni mecz przy Łazienkowskiej i jeśli się nie mylę, zakończył się takim samym wynikiem. Miał też podobny przebieg. Analizowałem sobie ten mecz. Josue wtedy oddał mi strzał z dystansu. Teraz też. Musiałem się przygotować - powiedział po spotkaniu z Legią Warszawa bramkarz Radomiaka Radom, Filip Majchrowicz.- Wiedziałem, że zagramy naprawdę dobrze, bo w tygodniu było to czuć. Może to jest frazes, ale tak było. Musieliśmy się pokazać w tym meczu. Cały stadion był i za nami, i za Legią. Nie spodziewałem się, że będzie 3-0, ale myślałem, że nie będę miał dużo roboty. Takie spotkanie może nas tylko zbudować.

- Nie broniłem od dwóch miesięcy, ale cały czas byłem gotowy. Wiadomo, że są wymogi dotyczące młodzieżowców. Akceptuję swoją rolę, nie muszę się z nią zgadzać, ale akceptuję. Satysfakcja jest ogromna.

REKLAMA
REKLAMA
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.