REKLAMA

Wrotkarstwo

Wyniki legionistów w Tomaszowie Lubelskim

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W dniach 1-2 maja na torze RSS Arena Tomaszów Lubelski rozegrano torowe zawody w jeździe szybkiej na wrotkach. Rywalizacja w kat. młodzieżowych zaliczana była do klasyfikacji Pucharu Polski Dzieciaki na medal 2024, która składa się z trzech imprez. Na 200 metrów, trzecie miejsce wśród kadetek zajęła Nina Pułecka. W kat. Open (ogólnopolskie zawody mistrzostwa KZ LZS) medale zdobył Adela Strygner oraz Victoria Szewczyk.

Wyniki legionistek:
Kadet (2010-11): 12. Maciej Paluch, 22. Lee Jivoo
Kadetka (2010-11): 3. Nina Pułecka
Open kobiet 200m: 3. Adela Strygner, 4. Victoria Szewczyk, 13. Olga Grzelka, 15. Alicja Mikołajewska, 18. Zofia Szombara, 19. Urszula Dymkowska, 30. Julia Karczewska, 33. Maja Szczykutowicz, 34. Yeva Sachko
Open kobiet 500m: 2. Adela Strygner, 5. Victoria Szewczyk
Open kobiet (bieg na punkty): 2. Victoria Szewczyk, 14. Adela Strygner
Sztafety 3000m open kobiet: 4. Legia (Victoria Szewczyk, Urszula Dymkowska, Zofia Szombara), 5. Legia II (Yeva Sachko, Olga Grzelka, Alicja Mikołajewska)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.