Arkadiusz Wrzosek - fot. Hagi
REKLAMA

KSW

Wygrana Wrzoska ze Szpilką

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Arkadiusz Wrzosek wygrał piątą walkę w KSW. Podczas sobotniej gali KSW 94 w Trójmieście, legionista w 15 sekund pokonał Artura Szpilkę przez techniczny nokaut.




fot. Hagi / Legionisci.comfot. Hagi / Legionisci.com

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (26)

+dodaj komentarz
Wołomin NR - 12.05.2024 / 21:39, *.plus.pl

Kabaret nie walka

odpowiedz
tomiacab - 12.05.2024 / 16:47, *.centertel.pl

Miałem w planach tam jechać i zrezygnowałem. Bardzo się z tego faktu cieszę bo to jest jakaś kpina. Szpilka Za takie zachowanie noe powinien dostać złamanego grosza,tak KO żalu żył i idzie po walce z uśmiechem zbija piątki z Baranami, którzy h właśnie przerobił na hajs. Szkoda Wrzoska bo to dla niego tez zmarnowany czas.

odpowiedz
taco - 12.05.2024 / 13:40, *.t-mobile.pl

serio , was to interesuje ?

odpowiedz
Żenada - 12.05.2024 / 13:18, *.play-internet.pl

Szpila dostał w baniak z dwa , trzy razy i zakończyli walkę... Kabaret nie walka . Powinni puścić walkę i albo szpilka by wyszedł z tego albo by go znosili na deskach to byłaby walka . Większe mordobicie pod dyskotekami się widzi .

odpowiedz
tomiacab - 12.05.2024 / 16:43, *.centertel.pl

@Żenada : to samo napisałem dzis pod postem mojego kolego na socialach. Za takie podejście do walki , do kibiców i pieniędzy, to sędzia powinien pozwolić go ubić tam na amen

odpowiedz
Legionista - 12.05.2024 / 13:16, *.plus.pl

Tragedia ????????????????

Ustawiona walka.

Szpilka nie dostał ciosu w głowę a został znokautowany ????????????????


Ksw i te patogale to tylko maszynki do zarabiania pieniędzy i doją ludzi ile mogą ja na całe szczęście nie kupuje tego gówna i nie oglądam

To nie jest sport!!! Nigdy nie był i nie będzie

odpowiedz
Nono - 12.05.2024 / 10:14, *.play-internet.pl

Ustawka. To nie Sport to pralnia kasy. Plebs ma igrzyska.

odpowiedz
hulk - 12.05.2024 / 12:47, *.chello.pl

@Nono: dokładnie tak.

odpowiedz
tomiacab - 12.05.2024 / 16:39, *.centertel.pl

@Nono: nic dodać, nic ująć

odpowiedz
M@riusz - 12.05.2024 / 08:30, *.chello.pl

Super

odpowiedz
Legiak83 - 12.05.2024 / 08:28, *.com.pl

Arek Wrzosek ma potencjał żeby w przyszłości być mistrzem UFC. Brawo.

odpowiedz
Mateusz z Gór - 12.05.2024 / 01:09, *.orange.pl

Ciekawe kiedy w końcu Wrzosek dostanie rywala z prawdziwego zdarzenia, takiego co się liczy w tych rankingach KSW i którego pokonanie da mu przepustkę w walce o pas. Szpilka po ostatnich perypetiach zdrowotnych nie miał szans, a Wrzosek jest w ty, KSW po prostu niesamowity. Pytanie, na ile organizacja będzie chciała zaryzykować zburzenie tego wizerunku, dając mu w końcu walkę z topowym rywalem, którą Arek mógłby przy złych wiatrach przegrać. Jak na razie, cały czas dostaje w KSW wyzwania, ale takie wyzwania do ogarnięcia dla niego, aby go bardziej budować marketingowo niż sportowo. Liczę, że to się wkrótce zmieni, bo w każdym pojedynku zaskakuje pozytywnie i zasłużył już na to, by zacząć się bić z najlepszymi.

odpowiedz
SEB - 12.05.2024 / 00:38, *.vectranet.pl

BRAWO AREK, CO BYŁO KIEDYŚ CO JEST TERAZ+KRAKOWSKIM KOSYNIEROM STOP DLA POLISH HOOLIGANS NA GOŁE ŁAPKI ZDROWY SPORT !

odpowiedz
Arek - 12.05.2024 / 00:08, *.tpnet.pl

Pięknie go zrobił.

odpowiedz
Tutti Frutti - 11.05.2024 / 23:53, *.tvksmp.pl

I gitara.

odpowiedz
WoLa - 11.05.2024 / 23:42, *.centertel.pl

Artur Szpilka i Anna Lewandowska to osoby z najniższym ilozem inteligencji co maja nasze obywatelstwo , Szpilka na drzewie powinien mieszkać

odpowiedz
Żmija - 12.05.2024 / 00:54, *.162.175

@WoLa:

A ty jaki masz iloraz, jeśli nie wiesz gdzie stawiamy spację?

odpowiedz
L - 11.05.2024 / 23:38, *.aster.pl

Tyle przygotowan zeby Szpilka sie rzucil jak jakis amator. Juz po 1. kopnieciu strach w oczach. Z czym do ludzi...

odpowiedz
Wiśniak - 11.05.2024 / 23:37, *.com.pl

Pięknie
Dzięki Arku za zniszczenie tego pajaca

odpowiedz
Altulek na drobne się rozmienił - 11.05.2024 / 23:29, *.play-internet.pl

Arturek poszedł w ślady kolegi Marcina po fachu . Następnym rywalem rywalem proponuję Adamiakową . Krzysiek Włodarczyk zapraszał go tyle razy do Bokserskiego Ringu , ale widać tyle z boksera zostało że woli zarabiać po marcinowemu z Pudziana mi i tym podobnymi celebrytki w większości że sztukami walk mało mających wspólnego

odpowiedz
Luk - 13.05.2024 / 14:13, *.timplus.net

@Altulek na drobne się rozmienił: A co powiesz jak zdobędzie pas? Albo jak go zaproszą do UFC? Będzie i kasa i prestiż, ale początki zawsze masz takie, że walczysz z głośnym nazwiskiem nie koniecznie ze względu na dokonania sportowe...
P.s. O Pudzianie mówiono wiele, że za stary, że siłacz nie fighter, ale jak się prześledzi jego rywali to wcale tak kiepsko sobie nie poradził w KSW.

odpowiedz
Mocno - 11.05.2024 / 23:26, *.centertel.pl

Mistrzzzzz Mistrz Wrzosek mistrz

odpowiedz
FiroZS - 11.05.2024 / 23:18, *.191.162

Arek!!!!
Wrzosek!!!!
Arek!!!!
Wrzosek!!!!

odpowiedz
ops2 - 11.05.2024 / 23:17, *.centertel.pl

Gratulację ! , choć było jasne, że to prosto zarobiony hajs będzie :)

odpowiedz
Cichy - 11.05.2024 / 23:13, *.com.pl

Brawo Arturro

odpowiedz
MonsteR (L) - 11.05.2024 / 23:12, *.tpnet.pl

BRAWO BRAWO BRAWO !!!

odpowiedz