Daniel Ławrynowicz - fot. pentathlon.org.pl
REKLAMA

Pięciobój

Wyniki legionistów w PŚ w Sofii

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Sofii odbyły się czwarte w tym sezonie zawody Pucharu Świata w pięcioboju nowoczesnym, w których wzięli udział dwaj zawodnicy Legii. Łukasz Gutkowski na etapie półfinałów niestety musiał zakończyć rywalizację po szermierczej rundzie bonusowej (łącznie 189 pkt.) - z powodu urazu zdecydowano, by Łukasz nie kontynuował startu w następnych konkurencjach. Bardzo dobrze spisał się Daniel Ławrynowicz, który wywalczył przepustkę do finału.

W nim zaś uplasował się na miejscu 14. Legionista uzyskał w finałowej stawce 210 pkt. w szermierce (14. miejsce za 17 wygranych pojedynków), 13. w pływaniu (2:12.36 min.), 10. w jeździe konnej (286 pkt.) oraz 14. wynik w laser run (10:45.50 min.).

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.