REKLAMA

17-19.05: Weekendowy rozkład jazdy

Bodziach i Raffi, źródło: Legionisci.com

W niedzielę fanów Legii czeka wyjazd do Grodziska Wielkopolskiego na mecz z Wartą Poznań. Rugbiści Legii dzień wcześniej zagrają w Mysłowicach z miejscowym Hegemonem o prawo gry o brązowy medal I ligi. W niedzielę od 9:30 w Bydgoszczy (ul. Kaliskiego 7), pierwszy w historii występ kobiecego zespołu Legii w koszykówce 3x3 w zawodach LOTTO 3x3 QUEST - Streetbasket Bydgoszcz 2024.

W sobotę w Ostrowi Mazowieckiej, koszykarski zespół Legii w koszykówce 3x3 kat. juniorów (w składzie Wojciech Jasiewicz, Julian Dąbrowski, Krzysztof Antosik i Antoni Wojciechowski) powalczy o awans do turnieju finałowego Młodzieżowych Mistrzostw Polski 3x3. Legioniści mecze grupowe rozegrają o 11:00 oraz 13:40, a finał zawodów zaplanowano na 17:50. Transmisje TUTAJ.

Rozkład jazdy:
18.05 g. 12:00 Legia II Warszawa - GKS Wikielec [LTC]
18.05 g. 15:00 Hegemon Mysłowice - Legia Warszawa [rugby]
18.05 g. 15:00 Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
18.05 g. 17:30 Śląsk Wrocław - Radomiak Radom
18.05 g. 17:30 Olimpia Elbląg - Polonia Bytom
18.05 g. 20:00 FC Den Haag - De Graafschap
19.05 g. 15:00 Warta Poznań - Legia Warszawa [Grodzisk Wlkp.]
19.05 g. 19:00 Legia Ladies - Fuks Pułtusk [piłka nożna kobiet, III liga]

Młodzież:
17.05 g. 19:00 Orkan Sochaczew 08 - Legia LSS U16 [Sochaczew, ul. Warszawska 80]
18.05 g. 10:00 Legia U16 - MKS Polonia W-wa 08 [LTC 7]
18.05 g. 10:00 Juventus Academy W-wa 10 - Legia U14 [ul. Marymoncka 34]
18.05 g. 10:30 Orzeł Baniocha 15 - Legia U10 [Baniocha]
18.05 g. 11:00 Legia U10 - UKS Irzyk W-wa [ul. Łazienkowska 3]
18.05 g. 11:00 Legia LSS U11 - UKS FA Warszawa [ul. Łazienkowska 3]
18.05 g. 12:00 Escola Varsovia 16 - Legia U8 [ul. Fleminga 2]
18.05 g. 12:30 Legia U7 - Avia Świdnik 17 (sparing) [LTC 6]
18.05 g. 14:00 Legia U15 - Łódzka Akademia Futbolu 09 [LTC 7]
18.05 g. 14:00 SEMP Ursynów 11 - Legia LSS U13A [ul. Koncertowa 4]
18.05 g. 16:00 Legia U17 - MKS Polonia W-wa 07 [LTC 5]
19.05 g. 10:00 Legia U12 - Radomiak Radom 12 (sparing) [LTC 6]
19.05 g. 12:00 Legia U19 - Zagłębie Lubin 05/6 [LTC 8]
19.05 g. 12:00 Legia U10 - Wisła Płock 14 (sparing) [LTC 6]
19.05 g. 14:00 Legia U9 - Korona Kielce 15 (sparing) [LTC 6]
19.05 g. 14:00 Legia U8 - Korona Kielce 16 (sparing) [LTC 6]
19.05 g. 14:00 Legia Ladies U18 - Rekord Bielsko-Biała 06/7 [CLJ U18][LTC 7]
19.05 g. 15:00 GKS Katowice 13 - Legia U11 (sparing)[Katowice]
19.05 g. 16:45 KS Ursus 11 - Legia U13 [ul. Sosnkowskiego 3]
19.05 g. 17:00 KS Ursynów 09 - Legia LSS U15 [Obory, ul. Literacka 1]


przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (9)

+dodaj komentarz
SF - 17.05.2024 / 21:44, *.orange.pl

LEGIA L. 3-1 Fuks P. ! "L" !!!

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:43, *.orange.pl

LEGIA L. 3-1 Fuks P. ! "L" !!!

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:42, *.orange.pl

Warta 1-3 LEGIA ! "L" !!!

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:40, *.orange.pl

FC Den Haag 2-0 De Graafschap

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:39, *.orange.pl

Olimpia E. 2-1 Polonia B.

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:38, *.orange.pl

Slask 2-2 Radomiak

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:37, *.orange.pl

Zaglebie S. 2-1 Miedz L.

odpowiedz
SF - 17.05.2024 / 21:36, *.orange.pl

LEGIA II. 3-1 GKS W.! "L" !!!

odpowiedz
Pablo Aimar - 17.05.2024 / 08:12, *.plus.pl

Ile jedzie do Grodziska Wielkopolskiego?

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.