REKLAMA

Graffiti

Nowe legijne graffiti: Wolskie Kiziory (361)

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Wolscy legioniści wraz z Muranowskimi Legii Fanami przygotowali eleganckie legijne graffiti nawiązujące do starych, warszawskich klimatów. Najnowsza praca przedstawia herb Legii wraz z nazwą dzielnicy, warszawskiego zakapiora w oprychówce oraz hasło "Wolskie Kiziory. Ulica Wolska fason zna, tu Legia wiedzie prym. Chłopaki Wolskie na sto dwa, nie włazić w drogę im!".



przeczytaj więcej o:
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (12)

+dodaj komentarz
Ta - 15.05.2024 / 17:03, *.play-internet.pl

Od graffiti to wara.graffiti powstało na wagonach metra a nie dla klubów pilkarskich

odpowiedz
lol - 15.05.2024 / 23:16, *.vectranet.pl

@Ta: Od Metra Warszawskiego to wara, malujcie sobie na pociągach.

odpowiedz
Arek - 14.05.2024 / 21:17, *.tpnet.pl

I od razu inaczej się czyta te wpisy. Jeden drugiemu jest w stanie odpowiedzieć i bez napinania się. Oby tak dalej i więcej.

odpowiedz
Księżullek RZYRARDUF - 14.05.2024 / 15:37, *.centertel.pl

bo na Woli fajno jest...
Pozdro W(L)F :)

odpowiedz
MiszaPraga - 14.05.2024 / 14:53, *.com.pl

Super graffiti:)Północna Praga Pozdrawia

odpowiedz
elemelek - 14.05.2024 / 11:53, *..

Skąd to określenie kiziory? Pierwsze słyszę a jestem Warszawiakiem z dziada pradziada...

odpowiedz
Sobi - 14.05.2024 / 12:25, *.play-internet.pl

@elemelek: ja również jestem rodowitym Warszawiakiem z Woli.
Jest to rozrabiaka.

odpowiedz
czaja ja - 14.05.2024 / 13:02, *.tktelekom.pl

@Sobi: bardziej pijak niż rozrabiaka... ale jedno z drugim raczej idzie w parze :)

odpowiedz
głos ulicy - 14.05.2024 / 15:29, *.222.3

@elemelek: https://dobryslownik.pl/slowo/kizior/209993/

odpowiedz
elemelek - 14.05.2024 / 15:56, *..

@głos ulicy: dzięki wszystkim za info, nie znałem tego określenia.

odpowiedz
Kizior - 15.05.2024 / 19:34, *.centertel.pl

@elemelek: no co Ty, to stare okreslenie, najpierw uzywane na Pradze. Jeszcze przed wojna. Pewnie nie jestes z Warszawy tylko z Natolina jak to mowil ziutek balcerek

odpowiedz
Typek - 14.05.2024 / 11:02, *.134.6

Doskonałe!

odpowiedz