REKLAMA

Wrotkarstwo

Marek Kania na podium PE w Niemczech

Bodziach, źródło: Legionisci.com

W Gera, w Niemczech odbyły się kolejne w tym sezonie zawody Pucharu Europy we wrotkarstwie szybkim, w których startowali bracia Kania - Marek i Mateusz. Marek Kania w wyścigu na 200 metrów zajął piąte miejsce, a w sprincie drużynowym - wraz z Mateuszem Kanią oraz Stanisławem Sikorą (Skate Team Kowalów) wywalczył brązowy medal - legionista jechał trzecią rundę.

Na koniec zawodów w Niemczech, w dodatkowej konkurencji dla sześciu najszybszych sprinterów z pierwszego biegu, na 200 metrów ze startu indywidualnego, Marek zdobył brązowy medal.
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

+dodaj komentarz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.