fot. Kamil Marciniak / Legionisci.com
REKLAMA

Raport kartkowy przed meczem z Wartą

Mishka, źródło: Legionisci.com

Bartosz Kapustka będzie pauzował w meczu 33. kolejki Ekstraklasy z Wartą Poznań z czerwonej kartki, natomiast Artur Jędrzejczyk nie zagra z powodu ośmiu żółtych kartek. Zagrożeni są Paweł Wszołek i Rafał Augustyniak, którzy zgromadzili po 3 żółte kartki, Juergen Elitim, Steve Kapuadi, Radovan Pankov i Yuri Ribeiro, którzy mają ich po 7 oraz Josue, który zebrał ich 11. Mecz Warta - Legia odbędzie się 19 maja o godzinie 15:00.Żółte kartki legionistów:
11 - Josue
8 - Artur Jędrzejczyk*
7 - Juergen Elitim, Steve Kapuadi, Radovan Pankov, Yuri Ribeiro
5 - Jurgen Çelhaka
4 - Blaz Kramer, Tomas Pekhart
3 - Rafał Augustyniak, Marco Burch, Paweł Wszołek
2 - Marc Gual, Bartosz Kapustka*
1 - Gil Dias, Patryk Kun, Maciej Rosołek

* - pauza

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
Sl - 18.05.2024 / 10:49, *.orange.pl

To na Zaglebia beda mocne rezerwy

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.