Josue - fot. Mishka / Legionisci.com
REKLAMA

Josue nominowany do nagrody sezonu

Redakcja, źródło: Legionisci.com

Kapituła Ekstraklasy złożona z ekspertów piłkarskich wybrała nominowanych do nagród dla najlepszych piłkarzy i trenera tegorocznych rozgrywek. Uroczyste podsumowanie sezonu ligowego 2023/24, połączone z wręczeniem statuetek laureatom, odbędzie się w poniedziałek 27 maja podczas Gali Ekstraklasy. Wśród nominowanych jest jeden przedstawiciel Legii Warszawa, Josue.



Kapituła wybrała nominowanych w następujących kategoriach:

Bramkarz sezonu: Daniel Bielica (Górnik Zabrze), Valentin Cojocaru (Pogoń Szczecin), Mateusz Kochalski (Stal Mielec), Rafał Leszczyński (Śląsk Wrocław), Oliwier Zych (Puszcza Niepołomice)

Obrońca sezonu: Adrian Dieguez (Jagiellonia Białystok), Rafał Janicki (Górnik Zabrze), Aleks Petkow (Śląsk Wrocław), Michal Sacek (Jagiellonia Białystok), Bartłomiej Wdowik (Jagiellonia Białystok)

Pomocnik sezonu: Kamil Grosicki (Pogoń Szczecin), Josue (Legia Warszawa), Efthýmis Kouloúris (Pogoń Szczecin), Dominik Marczuk (Jagiellonia Białystok), Nene (Jagiellonia Białystok), Taras Romanczuk (Jagiellonia Białystok)

Napastnik sezonu: Erik Exposito (Śląsk Wrocław), Jesus Imaz (Jagiellonia Białystok), Afimico Pululu (Jagiellonia Białystok), Ilja Szkurin (Stal Mielec)

Trener sezonu: Kamil Kiereś (Stal Mielec), Adrian Siemieniec (Jagiellonia Białystok), Jacek Magiera (Śląsk Wrocław), Tomasz Tułacz (Puszcza Niepołomice), Jan Urban (Górnik Zabrze)

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (24)

+dodaj komentarz
Koral - 14.05.2024 / 21:21, *..

Co za je...na polityka! Ribeiro też ma odejść, to kto będzie grał w tym klubie? Zawodnicy z rezerw? Przecież Oni nawet w III lidze sobie nie radzą, a jak przyjdzie ktoś nowy to będzie potrzebował pół roku na aklimatyzację. Co za rządy w tym klubie!

odpowiedz
exsa - 14.05.2024 / 21:07, *.orange.pl

Prezes sezonu : Kto najlepiej zarzadza klubem a gra druzyny przynosi efekty ?!!!

odpowiedz
Koneser polskiej piłki klubowej - 14.05.2024 / 16:59, *.plus.pl

Hamulcowy prowokator nominowany...JAJA

odpowiedz
Koneser spagetti - 14.05.2024 / 20:34, *.tpnet.pl

@Koneser polskiej piłki klubowej: Gapciu , to jego prowokują . On się jedynie broni albo rewanżuje . Gadasz jak nie wiem kto ... Josue zazwyczaj dobrze gra i dlatego go hejtują oraz kłamią na jego temat , odwracają kota ogonem . On po prostu nie dawał się stłamsić na boisku , jak ktoś go faulował to on takiego gamonia potem odpychał albo też faulował (w ramach rewanżu) . Robił porządek na boisku . Szkoda że odchodzi .

odpowiedz
bronek49 - 14.05.2024 / 16:43, *.vectranet.pl

tragedia tylko jeden nominowany z Legii , dla mnie to nikt z Legii nie powinien być nominowany bo cały sezon grali bardzo żle

odpowiedz
Luk - 14.05.2024 / 12:38, *.centertel.pl

Kochalski oddany za grosze wśród najlepszych

odpowiedz
Jimmy L - 14.05.2024 / 11:22, *.t-mobile.pl

Slisz sprzedany Muci sprzedany Josue odchodzi . To kto tam zostanie? Kto będzie grał ? Pytanie czy Legia wogle ma ambicje żeby walczyć o mistrzostwo. Wyglada na to ze tytuł mistrzowski wogle ten klub nie interesuje, to co ten klub interesuje to tanio kupić i drożej sprzedać . Zero ambicji tylko kasa.

odpowiedz
Błażej - 14.05.2024 / 11:09, *.telnaptelecom.pl

Tego sezonu? Z jedną asystą i setką zmarnowanych rożnych?

odpowiedz
Cat - 14.05.2024 / 13:33, *.22.190

@Błażej: ty z Podlasia jesteś?

odpowiedz
Egon - 14.05.2024 / 09:40, *.waw.pl

Przegląd pola, podanie, rozegranie, utrzymanie sie przy piłce - jeden z najlepszych pomocników, jaki trafił do Legii w ciągu wielu ostatnich lat.

odpowiedz
Tombo - 14.05.2024 / 09:58, *.centertel.pl

@Egon: Dokładnie!

odpowiedz
STO(L)ICA - 14.05.2024 / 07:48, *.centertel.pl

Tego spier.... Karnego nigdy mu nie wybaczę !!!!!!

odpowiedz
odp - 14.05.2024 / 09:56, *.plus.pl

@STO(L)ICA: tak trzymaj, aż do śmierci!

odpowiedz
Tombo - 14.05.2024 / 09:57, *.centertel.pl

@STO(L)ICA: ciężkie jest życie bez przebaczenia

odpowiedz
Koral - 14.05.2024 / 07:00, *..

Zieliński pozbywa się jednego z najlepszych zawodników w lidze, a on zostaje nominowany do nagrody najlepszego pomocnika! Ciekawe kto będzie rozgrywał wszystkie piłki? Może M. Rosołek? Zamiast dokupić 3-4 naprawdę dobrych zawodników to oni wola co pół roku wymieniać 2/3 składu, a co gorsza zostawiać tych słabszych. Jacek Z. pokazuje że kompletnie nie ma pomysłu na stworzenie Wielkiej Legii. Tego lubię to zostaje, a tego nie lubię więc go zwolnię. W ten sposób nigdy nic dobrego się nie zrobi.

odpowiedz
Ala - 14.05.2024 / 05:57, *.t-mobile.pl

Prezesa sezonu brakuje

odpowiedz
? - 14.05.2024 / 03:14, *.tpnet.pl

8 z Jagi? To może od razu było dać całą 11-tkę.

odpowiedz
Paeełek13 - 13.05.2024 / 23:00, *.34.90

U nas mie ma nikogo do jakich kolwiek wyroznien

odpowiedz
Ali - 13.05.2024 / 22:45, *.com.ec

Ciekawe za co nominowany? Za te człapanie?

odpowiedz
Odp - 14.05.2024 / 00:01, *.lunet.eu

@Ali: czy ty wiesz o czym piszesz?

odpowiedz
Tadek - 14.05.2024 / 10:04, *.plus.pl

@Odp: on myśli inaczej

odpowiedz
Legionista - 13.05.2024 / 22:35, *.vectranet.pl

Nagroda sezonu dla największego hamulcowego?! Gościa, który ma w każdym meczu setki strat. Jaka liga, taka gwiazda. I odwrotnie.

odpowiedz
Seta z rana jak śmietana - 14.05.2024 / 07:59, *.tpnet.pl

@Legionista: ''Setki strat''? Eeeee ,duża przesada . Josue jest ekstra .

odpowiedz
Beasley - 13.05.2024 / 22:03, *.com.pl

Koulouris pomocnikiem?

odpowiedz