REKLAMA

Koszykówka

Wyniki legionistów w COS Quest vol. 2

Bodziach, źródło: Legionisci.com

Męski zespół Legia Lotto 3x3, w niedzielę rozegrał pierwsze zawody nowego sezonu. Legioniści wystartowali w drugiej edycji COS Quest, której zwycięzca miał zagwarantowany udział w FIBA World Tour w Marsylii.

Legia przystąpiła do rywalizacji w hali stołecznego Torwaru w składzie: Arkadiusz Kobus, Wojciech Pisarczyk, Mateusz Bierwagen i Mariusz Konopatzki. W fazie grupowej legioniści pokonali Hutnicze Wilki, a później musieli uznać wyższość Isetii. W niezwykle emocjonującym ćwierćfinale, lepszy okazał się zespół reprezentacji Polski, występujący jako LOTTO 3x3 Team, który wygrał 21-20, a następnie dotarł do finału rozgrywek. Wkrótce kolejne starty naszej drużyny.

Wyniki legionistów:
Legia LOTTO 3x3 - Hutnicze Wilki 22-12
Legia LOTTO 3x3 - Isetia SK Store 15-21
1/4 finału: Legia LOTTO 3x3 - LOTTO 3x3 Team I 20-21

REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

+dodaj komentarz
p10 - 14.05.2024 / 06:51, *.orange.pl

Prowadzić 20:15 w ćwiercifnale z reprezentacją i przegrać. Ehh

odpowiedz
Serwis Legionisci.com nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, "trolling", obrażające innych czytelników i instytucje.
Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
© 1999-2024 Legionisci.com - niezależny serwis informacyjny o Legii Warszawa. Herb Legii, nazwa "Legia" oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych.